Наша команда

"Патент-сервіс" складається з трьох поколінь патентних повірених, при цьому агентство організовано за принципом "сімейного бізнесу", що гарантує нашим клієнтам якість і надійність послуг, що надаються.

Гайсинський Еммануїл Тодросович

Засновник і керівник Агентства, патентний повірений України (реєстраційний № 111 в Держреєстрі патентних повірених України) - має вищу юридичну, технічну, спеціальну патентну освіту і більш ніж 40-річний досвід роботи в області патентного права. З 1965 року в м. Донецьку: керівник патентно-ліцензійного відділу ВНДІ матеріалів для електронної техніки, перший керівник підрозділу патентних послуг Донецького філіалу підприємства «Патент» Держкомвинаходів СРСР, консультант з патентних питань Міністерства вугільної промисловості України; з 1975 року у м. Кременчуку: керівник галузевого відділу патентних досліджень ВНДІ технології вагонобудування, автор методики забезпечення і контролю технічного рівня розробок на базі патентних досліджень галузі важкого і транспортного машинобудування. Розроблена методика нагороджена медаллю ВДНГ СРСР і до теперішнього часу використовується на деяких підприємствах галузі. Ряд положень методики використовується в роботі Агентства.

Гайсинська Алла Іванівна

Партнер Агентства, патентний повірений України (реєстр. 168) - має вищу технічну та спеціальну патентну освіту. Досвід роботи у сфері авторського і патентного права з 1985 року.

Канюка Артем Володимирович

Партнер Агентства, патентний повірений України (реєстр. 404) - має вищу економіко-правову і спеціальну патентну освіту. Досвід роботи в галузі права інтелектуальної власності з 2005 року.

Наші свідоцтва патентних повірених:

св. пат повер ЭТ
пат повер АИ
Kaniuka Artem