Про агентство

Агентство патентного повіреного України «Патент-сервіс» - одне з перших приватних юридичних підприємств в Україні, Російській Федерації і СНД, яке виконує весь комплекс послуг з оформлення, правового забезпечення комерційної реалізації і захисту прав інтелектуальної власності.

Агентство зареєстровано у грудні 1990 року і має багаторічний досвід роботи на ринку інтелектуальної власності України і СНД. В Агентстві працюють висококваліфіковані фахівці, що мають вищу юридичну, економічну, технічну, спеціальну патентну освіту і великий досвід практичної роботи в даній області.

Агентство має доступ до спеціалізованих баз даних об'єктів інтелектуальної власності України, Росії, Білорусії, Казахстану, Молдови, Вірменії та інших країн СНД, а також США, ряду європейських країн і міжнародних організацій, що дає можливість в мінімальні строки проводити патентно-інформаційний пошук і скоротити витрати замовника на відповідні послуги зарубіжних патентних агентств.

Окремо слід відзначити, що Агентство використовує розроблену Українським інститутом інтелектуальної власності (Укрпатентом) онлайн-систему подання електронних заявок, що забезпечує:

  • істотну економію при оплаті відомчих зборів;
  • швидке (протягом декількох годин) встановлення дати подання заявки (дати пріоритету);
  • скорочення строків експертизи заявки.

Історія нашого Агентства включає співпрацю з компаніями великого, середнього і малого бізнесу у найрізноманітніших сферах підприємницької діяльності. Ми працюємо як з регіональними замовниками (Кременчук, Комсомольськ (Горішні Плавні), Полтава, Черкаси, Олександрія, Лубни, Глобино і т. д.) так і замовниками з усіх регіонів України та ближнього зарубіжжя. З історією нашої співпраці можна ознайомитися за посиланням.