Реєстрація торгових марок
Про агентство Послуги агентства Контакти

   •Інтелектуальна власність

   •Реєстрація торгових марок


   
 

РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВИХ МАРОК - СПОСІБ ОТРИМАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПЕРЕВАГ

Пропонуємо зареєструвати на Ваше ім'я або на ім'я Вашого підприємства торгову марку, яку Ви використовуєте в своїй підприємницькій діяльності для позначення товарів і послуг.

Ми гарантуємо Вам забезпечення права власності на торгову марку, що відповідає вимогам чинного законодавства України. Звертаємо Вашу увагу на те, що право власності на торгову марку належить тільки тому, хто перший подав юридично правильно оформлену заявку до Укрпатенту Державного департаменту інтелектуальної власності.

Тільки зареєстрована торгова марка, на яку видано свідоцтво, надає її власнику виключні майнові права:

    - забороняти використання без дозволу власника;
    - дозволяти використання на певних умовах за винагороду (надавати ліцензії);
    - передавати права у повному об'ємі іншим особам (продавати торгову марку);
    - проводити оцінку вартості майнових прав на торгову марку і вносити цю вартість до статутного капіталу підприємства або в якості застави, бути предметом інших цивільних правовідносин.

Зареєстрована торгова марка забезпечує також її власнику додаткові можливості і переваги: законну монополію на позначення своєї продукції на ринку збуту, що, при належній якості продукції, сприяє створенню довірчих відносин з боку споживачів і постачальників і, як наслідок, значно знижує витрати виробництва і продажу продукції; дозволяє захистити себе від недобросовісної конкуренції; створює законні підстави для розміщення торгової марки на носії зовнішньої реклами на мові оригіналу (російському, англійському і т.д.). І навпаки, торгова марка, яка не зареєстрована, може бути використана на законних підставах будь-якими іншими підприємцями і не вимагає дозволу першого користувача.

Агентство патентного повіреного України "Патент-сервіс" має багаторічний досвід роботи в області правової охорони знаків для товарів і послуг (торгових марок). В діловодстві Агентства знаходиться близько 700 торгових марок зареєстрованих або тих, що знаходяться на реєстрації, на ім'я підприємців або підприємств різних форм власності.

Робота по реєстрації торгових марок виконується на основі договорів із замовниками і включає: правовий аналіз і визначення об'єму прав, що реєструються, підготовку, оформлення і подання заявки на реєстрацію торгової марки до Укрпатенту, контроль сплати держмита і відомчих зборів, ведення діловодства і листування по заявці і отримання свідоцтва на торгову марку.

Використовується гнучка система оплати, у тому числі можливі істотні знижки ціни і оплата в розстрочку. Фірмовою послугою нашого Агентства є надання першої безкоштовної юридичної консультації з питань правової охорони інтелектуальної власності за законодавством України. Консультація дозволить Вам визначитися із доцільністю і необхідністю реєстрації Вашої торгової марки або навпаки, відсутності такої необхідності.

При прийнятті рішення слід пям’ятати, що реєстрація торгової марки - не самоціль, а законний по відношенню до конкурентів спосіб досягнення економічних переваг правовими засобами, які забезпечує свідоцтво на торгову марку. Тому при оформленні прав на торгову марку вже на етапі підготовки заявки на реєстрацію необхідно провести правовий аналіз, визначити цілі і стосовно цілей відповідно сформулювати об'єм прав на торгову марку, у зв'язку з чим не слід ризикувати, звертаючись за послугою з реєстрації торгової марки до фахівців, у тому числі патентних повірених, які не мають юридичної освіти і солідної практики в області патентного і авторського права.

Щоб не витратитися даремно, надійніше звертатися в юридичні фірми патентних повірених, де обов'язково разом з досвідченими патентознавцями працюють патентні юристи. У практиці нашого Агентства є неодноразові приклади перереєстрації торгових марок, заявки на які оформлялися іншими виконавцями, оскільки отримані свідоцтва з юридичної точки зору нікчемні і не вирішують задачі забезпечення прав заявників. В цьому випадку витрати на повторну реєстрацію торгової марки, у тому числі строки розгляду, такі ж, як при первинній реєстрації.

   
© ПатентСервіс

ПРАГНЕТЕ БУТИ УСПІШНИМИ В БІЗНЕСІ - ПАТЕНТУЙТЕ!

Полтавська обл., м. Кременчук,
вул. Троїцька (Красіна), 7/5,
оф. 2
тел.:   (05366) 3-51-62
           (067) 531-41-31
           (067) 975-81-86
e-mail: pts@sat.poltava.ua
skype: patentservice