Про агентство Послуги агентства Контакти

   •Інтелектуальна власність

   •Реєстрація торгових марок


   
 

ПРО АГЕНТСТВО

Агентство патентного повіреного України «Патент-сервіс» - одне з перших приватних патентних агенств в Україні, Російській Федерації і СНД, що виконує весь комплекс послуг з оформлення, правовому забезпеченню комерційної реалізації і захисту прав інтелектуальної власності.

Агентство зареєстровано у грудні 1990 року і має багаторічний досвід роботи на ринку інтелектуальної власності України і СНД. В Агентстві працюють висококваліфіковані фахівці, які мають вищу юридичну, економічну, технічну, спеціальну патентну освіту і великий досвід практичної роботи в даній сфері.

Підприємство оснащене сучасною оргтехнікою, засобами зв'язку, устаткуванням і має в повному об'ємі необхідні для забезпечення якісної роботи нормативні документи і матеріали.

Агентство має доступ до спеціалізованих баз даних об'єктів інтелектуальної власності України, Росії, Білорусії, Казахстану, Молдови, Вірменії, ін. країн СНД, а також США, ряду європейських країн і міжнародних організацій, що дає можливість в мінімальні строки виконувати патентно-інформаційний пошук і скоротити витрати замовника на відповідні послуги зарубіжних патентних агентств.

Окремо слід зазначити, що Агентство використовує розроблену Українським інститутом інтлектуальної власності (Укрпатентом) онлайн-систему подання електронних заявок, що забезпечує швидке (протягом декількох годин) встановлення дати подання заявок (дати пріоритету) і скорочення строків експертизи заявок.

У діловодстві Агентства числяться понад 1500 запатентованих або тих, що знаходяться у процесі патентування, винаходів, корисних моделей і промислових зразків, а також зареєстрованих або тих, що знаходяться на реєстрації торговельних марок, фірмових найменувань, комп'ютерних програм, музичних, літературних та інших творів, патенти і свідоцтва на які заявлені на ім'я підприємців або підприємств різних форм власності. Агентство має великий досвід по оформленню прав на об'єкти, що відносяться до різних галузей виробництва: машинобудування, нафтохімії, медицини, легкої і харчової промисловості, суднобудування, радіоелектроніки, виробництва електричних машин, будівництва, металургії і ливарного виробництва та ін.

НАША КОМАНДА

Гайсинський Еммануїл Тодросович - засновник і керівник Агентства, патентний повірений України (реєстр. № 111) - має вищу юридичну, технічну, спеціальну патентну освіту. З 1965 року в м. Донецьку: керівник патентно-ліцензійного відділу ВНДІ матеріалів для електронної техніки, перший керівник підрозділу патентних послуг Донецької філії підприємства «Патент» Держкомвинаходів СРСР, консультант з патентних питань Міністерства вугільної промисловості України; з 1975 року в м.Кременчуці: керівник галузевого відділу патентних досліджень ВНДІ технології вагонобудування, автор методики забезпечення та контролю технічного рівня розробок на базі патентних досліджень галузі важкого і транспортного машинобудування. Розроблена методика нагороджена медаллю ВДНГ СРСР і до теперішнього часу використовується на деяких підприємствах галузі. Ряд положень методики використовується в роботі Агентства.

Гайсинська Алла Іванівна - партнер Агентства, патентний повірений України (реєстр. № 168) - має вищу технічну та спеціальну патентну освіту. Досвід роботи в галузі авторсокго і патентного права з 1985 року.

Канюка Артем Володимирович - партнер Агентства, патентний повірений України (реєстр. № 404) - має вищу економіко-правову і спеціальну патентну освіту. Досвід роботи в галузі права інтелектуальної власності з 2005 року.
   
© ПатентСервіс

ПРАГНЕТЕ БУТИ УСПІШНИМИ В БІЗНЕСІ - ПАТЕНТУЙТЕ!

Полтавська обл., м. Кременчук
вул. Троїцька (Красіна) 7/5, оф. 2
тел.: (05366) 3-51-62
           (067) 531-41-31
           (067) 975-81-86
e-mail: pts@sat.poltava.ua
skype: patentservice